Srdce je zrádná věc které je těžké porozumět...

Každý jsme jiní ale i přes to nás něco spojuje

12. září 2012 v 19:50 | MarryManson
Takže toto je můj první článek k tématu týdne tak doufám že se bude líbit, ale předem vás upozorňuji že na Český jazyk nejsem moc dobrá Smějící se.Takže teď k tématu týdne...každý z nás je odlišný.Někoho charakterizuje spolehlivost,někoho smysl pro humor a někoho charakterizuje obviňování jiných...třeba!Nevím čím se charakterizuji já.Možná že se charakterizuji tím že když mi někdo nadává nebo se se mnou hádá často jenom stojim nebo sedim, a nechávám si to všechno líbit.Nikdy nevím jestli dělám správně nebo špatně.Každého z nás však spojují dvě charakteristiky a to jsou:
1. hloupost,
2. nedokonalost
Každý z nás známe nějákou osobu o které si myslíme že je špatná,hloupá nebo třeba omezená, a to dělá toho druhého hloupým,nedokonalým a omezeným.Já bohužel znám spoustu lidí které z celého srdce nenávidím.Třeba můj otec...já vím je to divný když holka nemá ráda svého tátu, ale ten můj mi musí do nekonečna opakovat že za všechno můžu, a ke všemu poukazuje na moje chyby!Ještě že jsou moji rodiče rozvedení...no teď jsem odbočila od tématu týdne.Takže a tu druhou věc která nás spojuje (nedokonalost), a ta se dá vysvětlit jednoduše:"Nikdo není dokonalý...,,Mrkající
MarryManson
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lilly Lilly | E-mail | Web | 12. září 2012 v 20:05 | Reagovat

Na prvý článok je to slušné :)

2 Agony Agony | Web | 12. září 2012 v 20:40 | Reagovat

Hmm, také mám zkušenosti s tím, že ve chvílích, kdy mi někdo nadával, jsem jen seděla a snažila se to ignorovat. Naštěstí jsou tyto časy už pryč a já, jak se říká, "vystrčila drápky". Tedy, alespoň většinou to tak je, jindy ty nadávky mohu bohužel jen ignorovat. Jinak, s tím, že každého z nás spojuje hloupost bych netvrdila. I v této době se (dokonce) najde pár chytrých lidí!:D Já také nemám moc ráda jednoho ze svých rodičů, a to sice matku(také má ve zvyku mě upozorňovat na mé chyby), ale že bych jí přímo nenáviděla, to zase ne. Někdy (jen někdy :D) jí mám zase ráda, no.

A ohledně té češtiny - dávala bych si pozor na opakování slov a také ti někde chybí čárky. Nechci buzerovat, jen upozorňuju.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama