Srdce je zrádná věc které je těžké porozumět...

Co si myslím o...?nápad+článek

19. ledna 2013 v 13:40 | MarryManson
NÁPAD:
Milí čtenáři,
poslední dobou na můj blog nikdo nepřichází.Je to tím že nemám nápady o čem bych tak asi mohla psát.Dnes ráno jsem šla na facebook.Prohlížela si fotografie které přidali stránky zaměřující se na One Direction...je to prostě taková ta stránka ANTI-One Direction.Četla jsem si komentáře nějákých holek a bavila jsem se tím jak si myslí že když tam budou psát komentáře typu:"Oni něco dokázali na rozdíl od vás!!!,,-nebo:"1D je nejlepší skupina!!!!,,Takže něco změní.V ten moment mě to trklo.Napadlo mě založit rubriku:"Co si myslím o...".Do této rubriky budu přidávat své názory o osobnostech, věcí nebo třeba zvířat apod.Tím bych taky chtěla naznačit to že každému se líbí něco jiného, a ten komu se ta daná věc nelíbí s tím nemůže nic dělat.Budete psát komentáře o čem bych měla napsat, a co si o tom myslím(třeba stůl) a já pak o tom napíšu.První komentář vyhrává, pak napíšu tomu kdo ten komentář napsal do blogu že článek je hotový, a k tomu mu dám i odkaz.Každý se prostě se musí smířit s tím že každý jje jiný, a každému se líbí něco jiného ;-) .Takže začínáme!Co si myslím o...
MARILYN MANSON
Vím že někdo ho nezná případně se mu nelíbí, ale co mě se líbí!Miluji ho.Někteří lidé mi musí za to že ho miluji dávat pitomé přezdívky třeba:"Mansonova děvka"-nebo mi opakují že když ho poslouchám tak beru drogy(což není pravda).Nedávno mi můj bratranec ze Švýcarska poslal do chatu zprávu že naše sestřenice(která je o 5 let starší než já) mu napsala že když poslouchám Mansona budu vraždit lidi :-D.Celekem dost mě to pobavilo a zároveň sklamalo.Byla jsem pobavená tím že si myslí že když někdo neposlouchá pop jako ona, ale metal musí hned vraždit lidi.Sklamaná jsem byla protože jsem si o ní myslela že jsme kamarádky, a že je chytřejší.Já znám spoustu lidí kteří MM poslouchají, ale nikdo z nich nepomýšlí na vraždu člověka.Naopak...na té hudbě si vybíjejí svůj vztek vůči světu.Brian Hugh Warner alias Marilyn Manson je:
1.Můj mužský vzor(moji rodiče jsou rozvedení tátu nenávidím a máma si nechce najít přítele),
2.TO co mi dodalo seběvědomí,
3.TO co mě dokáže povzbudit když je mi nejhůř,
4.Můj svět,
5.Všechno.
Ještě bych se vrátila k bodu 2.Ano on mi dodal sebevědomí.Bylo to 8.prosince.2012 ve Vídni.Koupila jsem si V.I.P balíček který zahrnoval tričko z limitované edice, masku Marilyn Manson a setkání s MM!!!Okamžitě jsem si jeden koupila a čekala na 8.prosinec.Ten slavný den nastal.Měla jsem na sobě černé přiléhavé džíny,černý kožený kabát a černé triko s jeho obrazem Lily White.Ve Vídni jsem ještě potkala jeden český pár který měl také V.I.P.Dala jsem se s nimi do řeči.Dělali mi společnost skoro po celou dobu.Ze začátku to mělo být tak že se k MM chodilo po jednom, a měli jsme s ním být asi minutu o samotě, ale s V.I.P bylo 100 lidí.Takže není divu že to schválně prodlužoval, aby se pak chodilo hromadně ve frontě.První fronta se stála na podpisy.Byl v celkem malé černé místnosti kde všude byli svíčky a tlumené světlo.Z přehrávače hrála jeho hudba.Místnost neměla dveře a černé závěsy.Když jsem viděla jak tam sedí u stolu začali se mi třást kolena, a já cítila jak rudnu.Dala jsem si ruku přes otevřenou pusu abych nevypískla.Podepsal mi svou knihu Dlouhá trnitá cesta z pekla.Pak jsem se zase zařadila do fronty na focení.Spolu s tím párem(tedy jen s tou holkou) jsme skákaly a štěbetali jedna přes druhou:"On mi podepsal...!!!,,-"TRALALA!!!!,,-"ÁÁÁÁÁÁÁ!!!!,,-prostě klasika :-D.Byla jsem celá rudá hlavně na spáncích a tak jsem se ovívala V.I.P kartičkou kterou jsem měla na krku.Ta druhá holka mi pomáhala, protože ona tak rudá nebyla.Při focení na mě zvolal:"Oh!That's my beutiful catS!,,-ano myslel mě a Lily White na mém triku!!!Pak si mě přivinul k sobě a chytil za rameno.Já jsem si opřela hlavu o jeho rameno a užívala si ten okamžik kdy jsem u něj.Věděla jsem že se tohle snad už nikdy nebude opakovat, ale i za ten okamžik jsem byla šťastná.Na fotce pak ukazuje na Lily White na mém tričku.Řekl mi že jsem jeho beutiful cat.Vánoce jsem pak trávila ve Švýcarsku u babičky, táty, tety, bratrance a strýce.Táta mi celou dobu opakoval jsem jsem hnusná a tlustá.Dost se mě to dotýkalo.Každý večer jsem ležela v posteli a brečela do polštáře.Chtěla jsem domů za mámou nebo do L.A za Mansonem.Byla jsem hrozně zmatená.Vlastní otec mi vyčítá že za všechny zasraný věci v jeho životě můžu já, a že jsem tlustá, ale ten zlý a chladný Manson mi řekl že jsem JEHO kočička.Celou dobu jsem sama sobě šeptala:"Nebreč...jsi Mansonova kočička...jsi jeho...kočička...nebeč...,,Zabíralo to na chvíli.Pak jsem se zase sesypala.Prohlížela jsem si tu fotku na které jsem já a on.Pak jsem si ale uvědomila proč bych měla věřit nějákýmu idiotskýmu kreténovi kterýmu ještě k tomu musím říkat tati???Rozhodla jsem se že radši budu věřit tomu co mi řekl ten koho miluji...
Briane...já tě miluju :')!!!
Marry
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Džajna.?! Džajna.?! | Web | 1. února 2013 v 22:24 | Reagovat

Bože, jak moc s tebou souhlasím. Marilyna sice moc neposlouchám, mám od něj doma asi jen 2 desky, ale zato moc dobře vím, jak se cítíš kvůli tátovi. Mě táta nenadává, že jsem tlustá, naopak mě nutí přibírat.
Ale mě táta nadává do krávy a debila, jen proto, že jsem měla kabát v pokoji. Jo, nebo, když jsme byli na dovolené, na kolech, řekl mi, že jsem úplně blbá a že jsem kráva jen proto, že jsem si vzala legíny pod tepláky.
Začala jsem brečet, když mi nedávno POPRVÉ, co si pamatuju, řekl, že mě má rád...ale to byl úplně namol. I když, on je oplej každej den.

2 Džajna.?! Džajna.?! | Web | 1. února 2013 v 22:45 | Reagovat

A k tématu, co si myslím o...Tak třeba o si myslíš o Nirvaně (skupině)

3 MarryManson MarryManson | 2. února 2013 v 15:11 | Reagovat

[1]: :'( úplně ti rozumím...!!!Někdy hold otcové na draka, a nemají pochopení...

4 Džajna.?! Džajna.?! | Web | 2. února 2013 v 20:21 | Reagovat

Řekla bych, že pochopení, je to poslední, co tátovi chybí...někdy se mi i příčí mu tak říkat a přemýšlím o tom, jaké by to bylo, kdyby se s ním mamka rozvedla a našla si nějakýho jinýho, slušnýho chlapa...sice by asi nevydělával tolik jako ninějsí táta, ale to by asi problém nebyl.

5 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 7. března 2013 v 0:27 | Reagovat

Aaaa tak to jsi ty :). Mám tě xD.
Ten nápad je dobrý. Mě zase nedávno napadlo, že napíšu jaké jídlo mám ráda a jaké ne xD.
Mansonova děvka xD. Tak to mě úplně složilo xD. On si kde kdo myslím, že když někdo poslouchá Marilyna, tak musí být magor -_- . Ale až se budu jednou nudit, tak už vím co budu dělat!
To další je mi líto, ale nic si z toho nedělej protože za 1. ty nejsi tlustá! To musí vidět i slepý! A 2. hnusná už vůbec ne!
Mě kdyby Marilyn podepsal Long hard Road..., tak bych se asi pochcala ^_^ !
To musel být úžásný zážitek!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama