Srdce je zrádná věc které je těžké porozumět...

Únor 2013

Trojnásobná deprese...

9. února 2013 v 9:24 | Mé smutné já
Celej svět stojí za hovno...všechno je v prdeli...
1.)
Marilyn Manson se zhroutil na koncertu v Kanadě.
Tady je víc informací(i video) :'( : http://magazin.osobnosti.cz/zpevak-marilyn-manson-zkolaboval-behem-sveho-koncertu-208781
2.)
Máma se chce znova přestěhovat za Prahu kde jsme dříve bydleli, a pak si to vyměnili s dědou a babičkou.Chce se přestěhovat kvůli babičce že tady má doktory a tak.Nikoho, ale nenapadlo zeptat se mě jestli stojím o to zase se přestěhovat zpět za Prahu...
Já samozřejmě nechci.Mám to blíž ke kamarádkám, a do školy...na mě nikomu nezáleží, nikdo neposlouchá co říkám..., a když už něco říkám nikdo to nebere vážně, protože já jsem TA která může za všechno.Já už jsem tady zabydlená, líbí se mi tady, a v žádném případě se mi odsud nechce!Na mě nikdo nebere ohledy.Já jsem jenom ta zakřiknutá černá ovce rodiny co sedí v koutě a mlčí.Chci pryč...navždy.
3.)
S mámou jsme se hrozně pohádali, kvůli tomu stěhování, a teď každou chvíli ťuká na moje zamčené dveře a říká třeba:"No ták, mysli na babičku!Však ona tady má doktory!,,-a co kurva já???Já tady nemá nic?Nééé jistě že tady vůbec nic nemám!!!
Život stojí za hovno....


Jiná realita...

4. února 2013 v 16:13 | MarryManson
Takže téma tohoto týdne je realita.Každý snad víme co je to realita.Realita je prostě svět kde žijeme, tenhle svět, svět kde jsou zlí i dobří lidé apod.
Jsou i ale lidé kteří žijí v tak trochu jiné realitě.Jejich realitě.Je to pouze jejich svět.Svět do kterého jim nemůžeme zasahovat, protože je jenom jejich.Jsou to autisté.Já sama do třídy chodím s jedním autistou(budeme mu říkat třeba Radek).Je inteligentní, ale ,,trochu" vyšinutý.Jen co se na něj podíváte je prostě vidět že není úplně normální.Je na něm vidět že žije někde jinde než my.Ostatní kluci(které nechci jmenovat) mu dávají otázky nebo mu dělají to co se dělat nemá.Třeba se ho ptají:"Hej!!!Šáhni tamtý holce na kozy!!!,,-pouze ho využívají pro jejich radost.Někdy jsou jejich otázky, a ,,úkoly" vážně vtipné.I já se jim někdy zasměji, ale ve vnitř si stále říkám:"Chudák...vždyť je to autista!Tohle mu nemůžou dělat!,,
Nemám odvahu jim říct že je to prostě autista, který žije ve svém světě...ve světě který s sebou nosí...ve světě který vláčí za sebou...
Snad někdy dospějou...MarryManson

Co si myslím o...Nirvaně?

2. února 2013 v 15:40 | MarryManson |  Co si myslím o...?
Nirvana...když se řekne jméno téhle super rockové skupiny vybaví se mi Kurt Cobain a chytlavá hytovka Smells Like Teen Spirit.Tu písničku mám moc ráda.Líbí se mi na ní ten rtmus, hlas Cobaina a klip.Nirvanu mám hodně ráda...je škoda že Kurt spáchal sebevraždu.
Spousta lidí říká mému otci že mu byl za mlada podobný.Já je přikyvuji a usmívám se, ale v hlavě si říkám:"Jooo...to určitě...,,.Kurt není mému tátovi podobný...v ničem!!!Kurt je víc divoký, můj táta sedí v plesnivém křesle, před televizí, s pivem v ruce pár stanic tramvají ode mě.Někdy si tak říkám jaké by to bylo kdyby se uskutečnil sraz všech rockových hvězd, které už bohužel zesnuli.Třeba Kurt Cobain, Freddie Mercury a další.
No...abych se přiznala o kapele toho moc nevím, ale prostě jí miluju Smějící se!!!Je to jedna z mých oblíbených kapel, mám jí ráda a prostě je super!Chtěla bych si pořídit album Nirvany Nevermind.Podle mě ho musí znát každý podle obalu na kterým je malý chlapeček pod vodou který se natahuje po dolarové bankovce která je na udici.
Nirvanu mám také ráda pro jejich určitou svéráznost, kterou mám ráda Usmívající se .
Nirvanu mám prostě ráda Smějící se !
Menčí ,,dodatek":
Co si myslím o...? - je rubrika do které budu psát články o věcech, lidech, hudebních skupinách...prostě o čem budete chtít Smějící se!O tom o čem budu psát budou rozhodovat čtenáři.Ke každému přidanému článku do komentářů napíšete o čem by jste chtěli abych napsala, ale POZOR!!!Na téma o kterém bych měla napsat bude rozhodovat první komentář Mrkající.
Tak o čem budu psát příště?

MarryManson