Srdce je zrádná věc které je těžké porozumět...

Trojnásobná deprese...

9. února 2013 v 9:24 | Mé smutné já
Celej svět stojí za hovno...všechno je v prdeli...
1.)
Marilyn Manson se zhroutil na koncertu v Kanadě.
Tady je víc informací(i video) :'( : http://magazin.osobnosti.cz/zpevak-marilyn-manson-zkolaboval-behem-sveho-koncertu-208781
2.)
Máma se chce znova přestěhovat za Prahu kde jsme dříve bydleli, a pak si to vyměnili s dědou a babičkou.Chce se přestěhovat kvůli babičce že tady má doktory a tak.Nikoho, ale nenapadlo zeptat se mě jestli stojím o to zase se přestěhovat zpět za Prahu...
Já samozřejmě nechci.Mám to blíž ke kamarádkám, a do školy...na mě nikomu nezáleží, nikdo neposlouchá co říkám..., a když už něco říkám nikdo to nebere vážně, protože já jsem TA která může za všechno.Já už jsem tady zabydlená, líbí se mi tady, a v žádném případě se mi odsud nechce!Na mě nikdo nebere ohledy.Já jsem jenom ta zakřiknutá černá ovce rodiny co sedí v koutě a mlčí.Chci pryč...navždy.
3.)
S mámou jsme se hrozně pohádali, kvůli tomu stěhování, a teď každou chvíli ťuká na moje zamčené dveře a říká třeba:"No ták, mysli na babičku!Však ona tady má doktory!,,-a co kurva já???Já tady nemá nic?Nééé jistě že tady vůbec nic nemám!!!
Život stojí za hovno....

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 4. března 2013 v 19:11 | Reagovat

To je mi líto, ale nejsi v tom sama. My jsme se takle právě přestěhovali. Já tu bydlet nechci :/, ale nikdo to asi nebral vážně xD.
Ted' je tady pořád někdo a všichni mě pořád kontrolujou, není tady žádné soukromí :/.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama