Srdce je zrádná věc které je těžké porozumět...

Březen 2013

Noví lidé, nové vzpomínky, zapomění

18. března 2013 v 16:20 | MarryManson
Takže, je tady zase nové téma týdne. Tentokrát na téma "Vlak života" , na toto téma se toho dá napsat opravdu spoustu, napadá mě při tom hodně věcí. Já nejspíš napíšu o té jediné která mě napadla, a na žádném blogu jsem zatím nečetla že by to někdo pojal tak jako já.
V mém případě je vlak můj samotný život, projíždí různými místy a různými událostmi(někdy už má na mále aby nevykolejil). Cetující v něm jsou vzpomínky. Některé z nich už mě opustili, ale některé tam ještě pořád jsou. Možná že někteří "cestující" taky opustí můj vlak, ale nějací tam zůstanou a dojedou až na konečnou zastávku. Myslím si že špatní "cestující" můj vlak poznamenali špatně, a možná tam zůstanou až na konečnou. Pak tady máme dobré. Hodně těch dobrých "cestujících" už vystoupilo, ale cestující kteří nastoupili nedávno tam budou ještě hodně dlouho...snad. Nechci tady psát o jednotlivých nejlepších a nejhorších vzpomínkách, protože bych se asi zase dostala k debilovi(tátovi), svinstvu(šikaně) ale nakonec bych všechny ty trny odhrnula, a usmála bych se na tu krásnou růži která pod tím vším trním kvete... tou růží je Marilyn Manson. On je to co mě nutí se usmát i v nejhorších chvílích, když mě všechno to trní bodá do rukou...
Abych to shrnula... já toto téma chápu jako že Vlak je sám život, cestující v něm jsou dobří nebo špatní záleží na tom jakou vspomínku mají připomínat nebo ji případně charakterizovat.
Omlouvám se že je článek na téma týdne krátký, ale mě k tomu více věcí nenapadlo :-) .

Vlak

Tohle je moje růže ukryta v trní(každý nějakou má) :-) : http://fc02.deviantart.net/fs71/f/2012/226/3/6/marilyn_manson_smile_gif__by_kyoyama4-d5b22xm.gif


S přáním všeho dobrého
MarryManson

(Ne)Hubnout

14. března 2013 v 23:19 | MarryManson
Takže řekla jsem si že napíšu článek o hubnutí, ani nevím jak mě to napadlo... prostě chci.
Podle mě se má člověk cítit dobře a být sám se sebou spokojený, ale co když nejsme sami se sebou spokojeni? Máme kila navíc? Je to jen na ostatních jesli chtějí nebo nechtějí zhubnout. Můj osobní názor je že každá žena(nebo třeba i nějaký muž) je krásný díky své povaze. Nikdo není dokonalý, každý má i své stinné stránky, ale vždycky se najde někdo kdo vás bude mít rád a pro něj budete krásným, protože když vás má někdo skutečně rád je mu jedno jestli jste baculka nebo naopak... má vás rád takovou jaká/ý jste, a to z vás dělá "krásným".
Je fakt že mně můj táta vždycky dost shazuje. Když jsme třeba na koupališti a já mám na sobě plavky, kouká na mně jako bych byla něco odporného. Říká že mě má rád, ale nedává to najevo... kouká se na mě jako na něco odporného co ani nemůže být jeho dítě. Jeho maminka(respektive moje babička) mi vždycky říká že se nemám nechávat ovlivnit ostatními, že mě bude mít vždycky ráda. Já jí o problémech s jejím dokonalým synáčkem který na ní řve nikdy neříkám, protože ho miluje.
Nedávno jsem si přečetla rozhovory s "baculatějšími" modelkami, ale taky s modelkami trpící anorexií. Všem dávali stejné otázky, ale tzv. "baculky" byli velice dá se říci svobodné. Z otázek na nich bylo vidět že jsou sami se sebou spokojené, ale když se jich zeptali jestli jsou sami se sebou spokojené, dámy "krev a mlíko" odpovídaly že ano, a že je hlavní mít se ráda, netýrat se, že je zbytečné se kvůli tomu trápit apod., kteždo ty "vyhublinky" odpovídali že jsou pořát ještě tlusté že by měli shodit. Promiňte, ale... není to trošku moc? Jasně já chápu že anorexie vzniká kvůli komplexům, ale tohle už bylo vážně moc silný kafe. Vždyť tam byla taková která měřila okolo 170- ti cm a vážila asi něco okolo 40-ti kilo. Nechci je tady dívčiny s touto chorobou nějak urážet nebo se jich dotýkat, mám s nimi soucit to ano, ale tyhle dámy se nechaly ovlivnit okolím, médiemi které nám vnucují být dokonalejšími.
Každý je takový jaký je, každý se tak narodil, máme v genech jak vypadáme... já nemám postavu supermodelky, ale taky si z toho nedělám trauma. Ano přiznávám že mě někdy zabolí když na mě ostatní(ti ostatní= média které se mě snaží přinutit být dokonalejší) ve třídě volají že navždy zůstanu tlustá... že ty špeky už nikdy nezmizí, ale pak si řeknu:" Jsem taková jaká jsem... jestli se jim to nelíbí je to jejich problém, snaží se jen vylít si své komplexy a vztek na mě.,,- já jim to do očí neříkám, ale chtěla bych...
Takže shrňme to... hubni jen když ti to přinese štěstí(prostě sportuj, jes zdravě, hodně pij atd. atd. atd.), každý jsme nějací, není důležité jak vypadáš, ale jak se cítíš, nesrovnávej se s ostatními akorát pak budeš mít špatnou náladu a nezapomeň... vždy se najde někdo kdo tě bude mít rád takovou jaká jsi :-)

Tyhle články stojí za přečtení :-) : http://www.superspy.cz/celebrity/12761-bejvalka-mansona-von-teese-navrhuje-pro-baculky & http://bleskove.centrum.cz/fotogalerie/2012/03/12/plnostihle-modelky-sexy-pradlo-dita-von-teese/foto/457269/ (v druhém článku je více fotek :-) )

S přáním všeho dobrého
MarryManson

Našla jsem se! :D

12. března 2013 v 18:32 | MarryManson
Protože jsem nemocná(bolest, škrábání, štípání v krku...prostě nemůžu mluvit :D ) a jsem doma zapátrala jsem na youtube na nějaké záznamy z koncertu MM ve Vídni. Náhodně jsem prostě klikla na písničku Disposable Teens... jak jsem se tak pozorně dívala...já se našla moji ruku :D ! Je asi na čase 3:07-3:14 . Mám na ruce neonově zelenou papírovou pásku a s rukama(dlaněma) dělám pohyby jako bych dirigovala :D . Další poznávací značkou je můj prstýnek na prostředníčku na levé ruce, který prostě a jednoduše pořád nosím. Ruka je umístěna v levém dolním rohu "rámečku" . Tak se kochejte mými dlaněmi :D . Koncert ve Vídni byl prostě super...už jen kvůli tomu že jsem měla V.I.P balíček(víc ve článku:" Co si myslím o...? Nápad+ článek) .
Ještě jsem byla na koncertě v Pražské Lucerně(žádná klimatizace= vedro), ale byla jsem úplně vzadu, protože můj geniální orec řekl že u pódia je to moc nebezpečný. To samé prohlásil o zákulisí... po straně byli dveře do něj, mohla jsem mít fotku s Fredem, Twiggym a Chrissem(okolo MM byli samí bodyguardi). Nikdo dveře nehlídal, ale né i tak to tam je moc nebezpečný...


S přáním všeho dobrého
MarryManson

Je jedno kde...hlavní je žít šťastně

11. března 2013 v 14:41 | MarryManson
Takže je tady zase nové téma týdne...tentokrát nese název "Místo kde chci žít" ...jelikož se zase dostavila moje každoměsíční deprese bude článek trochu melancholický. Mě je celkem jedno KDE bych žila...hlavní je JAK. Je mi jedno jestli to bude Amrika nebo třeba Polsko hlavní je abych byla šťastná. Chtěla bych žít spokojený život, ale tady a teď se mi to moc nevede... bojím se že když jdu ve škole na angličtinu do jiné třídy vrhnou se na mě, protože nosím černý hadry, poslouchám metal a jsem uzavřenější než ostatní, bojím se že když to řeknu zhorší se to, bojím se že když se jim postavím budou si ze mě dělat srandu. Pravda je že jsem citlivější než ostatní, takže je dost možné že si to beru až moc osobně.
Zpět k TT... my všichni máme v sobě svůj svět, svět bez chyb, svět ve kterém neexistují potíže, ale bez podíží by nebylo spokojenosti...jen si to vemte, máte problém, poradíte se o něm s někým, vyřešíte ho a až po tom co ho vyřešíte jste opravdu spokojeni. Ano já mám také problém(viz. první odstavec), ale mně ke štěstí stačí jenom jedna jediná vzpomínka, jeden člověk, jedno místo, jedna fotka. Nechci tady rozebírat o co jde(píšu to i v jednom z předchozích článků), chci jen říct že nikdy nebude nic podle naših představ, vždy(i v tom nejdokonalejším co podle nás existuje) se najde nějaký zádrhel jak se to prostě a jednoduše posere. Přiznávám že já konkrétně bych chtěla žít jenom s jedním jediným člověkěm na téhle zemi.
Ale nikdy bych nechtěla žít s mým otcem...myslím jako jen já a jen můj otec. Vím že by se to asi nikdy nestalo, že bych nakonec dopadla u táty, ale co když? Ne...takovéhle věci mě přeci nesmí napadat, a nesmím na ně myslet! Mě k životu stačí máma, moje kočka a Marilyn Manson. Dá se říci že Marilyn Manson je TA osoba se kterou bych chtěla žít. Bylo by mi jedno kde...hlavní je že bych byla s ním...

Video jsem netvořila já, a vím že je ohledně jeho narozenin(narozeniny má 5.ledna), ale mě to video vždycky hrozně dojímá :").

S přáním všeho dobrého
MarryManson

Parfém Dita Von Teese

5. března 2013 v 16:22 | MarryManson
Něco málo o Ditě :)
Takže nejprve bych vám měla něco říci o samotné Ditě. Dita Von Teese je královnou Burlesqa.
Bulesq je vlastně kabaretní show, nedá se říct že je to striptýz to ne! Burlesq je že tančící dáma je nahá snad kromě kalhotek a dejme tomu střapcích na...jaksi...bradavkách. Vím že to zní šíleně, ale věřte že Dita to provádí úchvatně! Dita Von Teese byla také provdaná za Marilyna Mansona(moc jim to spolu slušelo). Mám Ditu ráda...ano o přes to že dala Mansonovi košem, když to prostě neklape.Dita je taky vyznavačkou tzv. Pin Up girls. To znamená styl Marilyn Monroe nebo móda 50. let, ale Dita je i přes to neuvěřitelně přitažilivá a sexy!Prosavila se díky číslu martini...no...sami uvidíte ve videu ;-) . Kromě burlesqa ještě Dita navrhuje sexy spodní prádlo, kosmetiku...je to taková tvůrčí dáma :-) .
Teď k parfému
Parfém jsem si pořídila asi na začátku tohoto roku.Pořídila jsem si ho spolu se sprchovým gelem Dita Von Teese(prostě takový set). Hned jak jsem černou úhlednou krabici otevřela vyšla z ní tak příjemná pudrovo-kořeněná vůně! Dá se říci že jsem si parfém se sprchovým gelem oblíbila hned na poprvé. V tomto setu je však parfém "cestovní" to znamená že má 200 mililitrů(normálně má 400 mililitrů). Liší se od sebe tak že ten cestovní nemá pumpičku, ale kroužek se střapci...no prostě sem potom dám fotky :-) . Večer jsem se s gelem sprchovala. Jo je fajn, úúúžasně voní, pění a...prostě zbožňuji ho :-D ! Rozhodla jsem se že parfém si vezmu hned druhý den do školy. Dodával mi takovou ženskost. Celý den jsem ho potom "fetovala". Po selou dobu ve škole jsem si prostě musela čuchat k mému zápěstí. Vůně vydržela celý den.
Prostě...parfém je pudrovo-kořeněný, ale ne protivná. Předem musím jenom upozornit že vůně je trošku(vážně jenom malinko) silnější, ale myslím že to nikomu vadit nebude :-) , protože vůně je prostě tak příjemná že prostě...ach...to nejde ani říci :-D! Já si ovšem parfém i gel šetřím :-) .
Hohnocení: *****
Doporučuji všem dívkám/ženám/starším ženám které sami sobě(ale i ostatním) chtějí sdělit:"Jsem dáma!,,-ale samozřejmě se hodí pro všechny :-) .Je to ideální dárek ;-) .


Parfém(200 mililitrů)

Parfém(400 mililitrů)

Takhle mi přišla ta "sada"

Takhle to Ditě a Mansonovi slušelo :-)

Ano...takhle vypadala svatba Marilyna Mansona a Dity Von Teese

Dita Von Teese :-) (jeden kousek z její kolekce spodního prádla...no na internetu toho bude víc :-) )


Dita Von Teese a její proslulé martini :-) ...no řekněte není sexy :-D ?!

Tady máte odkaz na webové stránky kde jsem parfém objednala :-) : http://www.onlineparfem.cz/detail/1203/idproduct/688

S přáním všeho dobrého
MarryManson

Deprese...VÁŽNĚ jí lidé mívají?

4. března 2013 v 18:39 | MarryManson
Deprese...
toto téma je mi dá se říci velmi blízké. "Depku" mám jednou za měsíc. Vždy se objeví někdy v době mého cyklu(vy holky víte co tím myslím :-D ), ale teď vážně...DOOPRAVDY jí lidé mívají? Denně slýchávám jak si holky mezi sebou říkají:"Ach jo, zase mám depku.,,-nebo:" Hrozně trpím kvůli..., mám depresi...,,
Já takovýhle řeči slyším nejvíce od dvanáctiletých dívek.Ano DVANÁCTILETÝCH! Podle mě tyhle holky neví co je to skutečná deprese. Deprese je když vstanete a musíte myslet pořát na tu samou hroznou věc která se vám přihodila nebo jakou prožíváte. Deprese má však mnoho tváří. Nejhorší je když člověk není prostě a jednoduše smutný, ale je nemocný. Možná že jste už o takové nemoci slyšeli nebo jí má někdo z vašich blízkých. Já naštěstí nikoho takového neznám, a jsem na ráda, protože bych asi neunesla kdyby byl takhle nemocný někdo z naší rodiny, spolužáků nebo třeba kamarádů. Takovéhle(ale i normální) deprese vedou k sebevraždám.
Nevím jak vy, ale já mám nejčastěji "depky" kvůli věcem při ktrých jsem měla příležitost ji udělat, ale bála jsem se nebo jsem se na ni vykašlala, nebo je mám taky kvůli svému vzhledu. Těměř denně mi moji spolužáci říkají "Špekatice". Já vím že ta přezdívka zní směšně, ale zamyslete se...kdyby vám říkali Špekatice jak by jste se cítili? Já vím že nemám postavu jako Dita Von Teese nebo Jennifer Aniston, ale i přes to mám city.
Takže tady máte pár typů jak se z deprese dostat:
1.) Hudba(prostě si pusť svoje oblíbené písničky a něco k nim dělej...třeba tancuj :-D )
2.) Filmy(pusť si svůj oblíbený film, k němu si trošku zahřeš a dej si něco dobrýho :-) )
3.) Kamarádi(choď mezi lidi které máš ráda)
4.) Malování(pokud tě baví výtvarné činosti ztvárni své pocity do obrázku ;-) )
5.) Horká koupel(pokud máte vanu napusť si ji teplou vodou, dej do ni pořádně pěny, zapal svíčky, pusť si oblíbenou hudbu a relaxuj :-) )
Takže toto je pro dnešek všechno :-) .Ještě přihodím pár obrázků a bude to :-) !

Pro ty kteří nevíte kdo je Dita Von Teese je to takhle dáma :-) .Je to královna Burlesqa...no prostě víc je toho na googelu :-) (její parfém stojí za vyskoušení :3 )


S přáním všeho dobrého
MarryManson :-)

Nekonečné trápení

3. března 2013 v 17:15 | MarryManson
Každý z nás měl nědy potíže nebo se trápil že? I přes to se lidé soustředí jen na sebe, a tak se stávají trochu soběstřední. Netrápí je trápení druhých. Trápí je pouse TO jejich trápení. Vždy se však najde někdo kdo mu chce pomoct, a trápí se jen už kvůli tomu že se trápí ten druhý. Takhle vzniká jeden velký koloběh(nekonečno) trápení. Nekonečno má však spoustu podob. Třeba nekonečný vesmír nebo se někdy říká "nekonečná láska" podobné je to i s takovým tím "přátelé navždy". Všechno však jednou pomine. Jednoho dne se přetrhne ta "nekonečná" šňůra přátelství. Vím že působím hodně melancholicky(i v předchozích článcích...byla bych ráda kdyby sis je přečetl/a, nikdo je nečte)...není divu. Trápím se, trápím se kvůli sobě(tudíž se stávám soběstřednou). Začíná mě naplňovat hnusný pocit že tu nekonečnou šňůru přátelství chce někdo přestříhnout. Já vím kdo to je. Jsou to dva lidé. Jednou z nich je moje nejlepší kamarádka(říkejme jí třeba Lucka). Ta se prostě přes online hru World of Warcraft seznámila s jednou hráčkou, která si říká Prissy. Už se setkali, chodí spolu na společné akce, mají rády stejné věci, ale Prissy Lucku přeměňuje! Dříve byla Lucka hodná a dobrá kamarádka, která při vás stála v dobrém i zlém...teď se chová jako ta druhá. Kdyby vám něco vysvětlovala a vy to nepochopili začala by hned:"ÁÁÁÁÁ ty seš ale debil!,,-a udělá takový ten facepalm. Dříve by se na vás usmála a vysvětlila vám to znovu. Kam se podívám tam je samá Prissy. Lucka o ní mluví ve škole, na sociálních sítí...prostě všude! Lucka už přes skype Prissy představila i pár lidem ze třídy. Když mě a jednomu kamarádovi vypadlo že Prissy nemáme rádi Lucka prostě svěsila hlavu...kdyby tohle řekl dřív někdo o mě zachovala by se stejně, teď by na to odpověděla:" Každý má své mouchy.,,-dál by to neřešila.Po tom dni co nám to s tím kamarádem vypadlo jsem večer zasedla k počítači na facebook. Tam se mě Lucka zeptala proč nemáme Prissy rádi. Já jí neodepsala to co mám na srdci(čili to že jí Prissy přeměňuje k obrazu svému, je afektovaná a tou hnusnou afektovaností nakazila i jí) napsala jsem jí jen to že mi prostě nějak nepadla do oka...ona hned že už to nemám říkat a bla bla bla. Já tohle trápení nedávám najevo, ne.Nechci aby se kvůli mě(takový hnusný fuchtli) trápili ostatní. Já prostě dělám že se nic neděje, ale když přijdu domů zalezu do koupelny kde si dám sprchu ve které potichu brečím, a řežu se(pomáhá mi to i když se to někomu nelíbí). Pak jdu do svého pokoje a tam buť čtu nebo maluji/kteslím své pocity. Pomáhá mi to, ale pořát musím na tohle myslet. Musím myslet na ty časy kdy bylo všechno v pořádku. Kdy Lucce záleželo na MĚ! Kdy mi neoznámili že se stěhujeme zpátky(předchozí článek= vysvětlení). Musím myslet na den kdy jsem byla nejvíce šťastná("Co si myslím o...? Nápad+ článek" takhle se myslím ten článek jmenuje), a taky že už je za mnou. Třeba je to jenom takové věkové období, i když jsem dost citlivá. Byla bych ráda kdyby jste napsali svůj názor :) .
Předem děkuji :)


S přáním všeho dobrého
MarryManson