Srdce je zrádná věc které je těžké porozumět...

Deprese...VÁŽNĚ jí lidé mívají?

4. března 2013 v 18:39 | MarryManson
Deprese...
toto téma je mi dá se říci velmi blízké. "Depku" mám jednou za měsíc. Vždy se objeví někdy v době mého cyklu(vy holky víte co tím myslím :-D ), ale teď vážně...DOOPRAVDY jí lidé mívají? Denně slýchávám jak si holky mezi sebou říkají:"Ach jo, zase mám depku.,,-nebo:" Hrozně trpím kvůli..., mám depresi...,,
Já takovýhle řeči slyším nejvíce od dvanáctiletých dívek.Ano DVANÁCTILETÝCH! Podle mě tyhle holky neví co je to skutečná deprese. Deprese je když vstanete a musíte myslet pořát na tu samou hroznou věc která se vám přihodila nebo jakou prožíváte. Deprese má však mnoho tváří. Nejhorší je když člověk není prostě a jednoduše smutný, ale je nemocný. Možná že jste už o takové nemoci slyšeli nebo jí má někdo z vašich blízkých. Já naštěstí nikoho takového neznám, a jsem na ráda, protože bych asi neunesla kdyby byl takhle nemocný někdo z naší rodiny, spolužáků nebo třeba kamarádů. Takovéhle(ale i normální) deprese vedou k sebevraždám.
Nevím jak vy, ale já mám nejčastěji "depky" kvůli věcem při ktrých jsem měla příležitost ji udělat, ale bála jsem se nebo jsem se na ni vykašlala, nebo je mám taky kvůli svému vzhledu. Těměř denně mi moji spolužáci říkají "Špekatice". Já vím že ta přezdívka zní směšně, ale zamyslete se...kdyby vám říkali Špekatice jak by jste se cítili? Já vím že nemám postavu jako Dita Von Teese nebo Jennifer Aniston, ale i přes to mám city.
Takže tady máte pár typů jak se z deprese dostat:
1.) Hudba(prostě si pusť svoje oblíbené písničky a něco k nim dělej...třeba tancuj :-D )
2.) Filmy(pusť si svůj oblíbený film, k němu si trošku zahřeš a dej si něco dobrýho :-) )
3.) Kamarádi(choď mezi lidi které máš ráda)
4.) Malování(pokud tě baví výtvarné činosti ztvárni své pocity do obrázku ;-) )
5.) Horká koupel(pokud máte vanu napusť si ji teplou vodou, dej do ni pořádně pěny, zapal svíčky, pusť si oblíbenou hudbu a relaxuj :-) )
Takže toto je pro dnešek všechno :-) .Ještě přihodím pár obrázků a bude to :-) !

Pro ty kteří nevíte kdo je Dita Von Teese je to takhle dáma :-) .Je to královna Burlesqa...no prostě víc je toho na googelu :-) (její parfém stojí za vyskoušení :3 )


S přáním všeho dobrého
MarryManson :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 4. března 2013 v 19:19 | Reagovat

Dita je fakt krásná a nejkrásnější s Marilynem.
Já jsem třeba takovéhle "deprese" mívala jenom když mi bylo 12 a 13. Nastalo tenkrát mnoho změn jak v okolí tak i ve mě samotné a nějak se to prostě nedalo unést. Ted' se naproti tomu musím říct cítím skvěle. Je mi 20 a už jsem se naučila aspon v to doufám, trochu používat mozek a když mám "depresi" ted' tak aspon nerozhazuju věci všude okolo sebe xD.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama