Srdce je zrádná věc které je těžké porozumět...

(Ne)Hubnout

14. března 2013 v 23:19 | MarryManson
Takže řekla jsem si že napíšu článek o hubnutí, ani nevím jak mě to napadlo... prostě chci.
Podle mě se má člověk cítit dobře a být sám se sebou spokojený, ale co když nejsme sami se sebou spokojeni? Máme kila navíc? Je to jen na ostatních jesli chtějí nebo nechtějí zhubnout. Můj osobní názor je že každá žena(nebo třeba i nějaký muž) je krásný díky své povaze. Nikdo není dokonalý, každý má i své stinné stránky, ale vždycky se najde někdo kdo vás bude mít rád a pro něj budete krásným, protože když vás má někdo skutečně rád je mu jedno jestli jste baculka nebo naopak... má vás rád takovou jaká/ý jste, a to z vás dělá "krásným".
Je fakt že mně můj táta vždycky dost shazuje. Když jsme třeba na koupališti a já mám na sobě plavky, kouká na mně jako bych byla něco odporného. Říká že mě má rád, ale nedává to najevo... kouká se na mě jako na něco odporného co ani nemůže být jeho dítě. Jeho maminka(respektive moje babička) mi vždycky říká že se nemám nechávat ovlivnit ostatními, že mě bude mít vždycky ráda. Já jí o problémech s jejím dokonalým synáčkem který na ní řve nikdy neříkám, protože ho miluje.
Nedávno jsem si přečetla rozhovory s "baculatějšími" modelkami, ale taky s modelkami trpící anorexií. Všem dávali stejné otázky, ale tzv. "baculky" byli velice dá se říci svobodné. Z otázek na nich bylo vidět že jsou sami se sebou spokojené, ale když se jich zeptali jestli jsou sami se sebou spokojené, dámy "krev a mlíko" odpovídaly že ano, a že je hlavní mít se ráda, netýrat se, že je zbytečné se kvůli tomu trápit apod., kteždo ty "vyhublinky" odpovídali že jsou pořát ještě tlusté že by měli shodit. Promiňte, ale... není to trošku moc? Jasně já chápu že anorexie vzniká kvůli komplexům, ale tohle už bylo vážně moc silný kafe. Vždyť tam byla taková která měřila okolo 170- ti cm a vážila asi něco okolo 40-ti kilo. Nechci je tady dívčiny s touto chorobou nějak urážet nebo se jich dotýkat, mám s nimi soucit to ano, ale tyhle dámy se nechaly ovlivnit okolím, médiemi které nám vnucují být dokonalejšími.
Každý je takový jaký je, každý se tak narodil, máme v genech jak vypadáme... já nemám postavu supermodelky, ale taky si z toho nedělám trauma. Ano přiznávám že mě někdy zabolí když na mě ostatní(ti ostatní= média které se mě snaží přinutit být dokonalejší) ve třídě volají že navždy zůstanu tlustá... že ty špeky už nikdy nezmizí, ale pak si řeknu:" Jsem taková jaká jsem... jestli se jim to nelíbí je to jejich problém, snaží se jen vylít si své komplexy a vztek na mě.,,- já jim to do očí neříkám, ale chtěla bych...
Takže shrňme to... hubni jen když ti to přinese štěstí(prostě sportuj, jes zdravě, hodně pij atd. atd. atd.), každý jsme nějací, není důležité jak vypadáš, ale jak se cítíš, nesrovnávej se s ostatními akorát pak budeš mít špatnou náladu a nezapomeň... vždy se najde někdo kdo tě bude mít rád takovou jaká jsi :-)

Tyhle články stojí za přečtení :-) : http://www.superspy.cz/celebrity/12761-bejvalka-mansona-von-teese-navrhuje-pro-baculky & http://bleskove.centrum.cz/fotogalerie/2012/03/12/plnostihle-modelky-sexy-pradlo-dita-von-teese/foto/457269/ (v druhém článku je více fotek :-) )

S přáním všeho dobrého
MarryManson
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama