Srdce je zrádná věc které je těžké porozumět...

Proč?Proč?PROČ?

22. dubna 2013 v 15:28 | MarryManson
Také si někdy říkáte:,,Proč zrovna JÁ?" Já to znám moc dobře. Ten nechutný pocit při tom když si to říkáte také znám. Říkám si to vždycky když mám špatný výsledek z nějakého testu, nebo když se hádám s někým se kterým se už nikdy nechci vidět. Ten NĚKDO se kterým bych se nechtěla už nikdy vidět je upřímně... můj otec. Řeknu vám jednu historku s ním. Bylo to tuhle sobotu, myslím. Šli jsme za tetou, strýcem a bratrancem(bydlí necelou čtvrthodinu od mého domu). Táta byl celou dobu hrozně nepříjemný a furt dokola opakoval:,, Všichni na mě kašlou, ******* mě už vůbec nenavštěvuje, přitom je tak hrozně obézní že když by utíkala ke mně něco by i zhubla...bla bla bla..."-("zahvězdičkovala" jsem své jméno kvůli anonymitě)Pak když jsme odcházeli šel ještě vyhodit nějakou pet-lahev do kontejnerů. Začala jsem utíkat k tramvajové zastávce, utíkala jsem co nejrychleji jsem mohla abych mu unikla. Po celou dobu jsem si zpívala texty písniček které u mě vyvolávajípocity u kterých si říkáte:,, Pryč, pryč odsud!" Doběhla jsem na zastávku a netrpělivě čekala na tramvaj. Pak přišel táta, a řekl naštvaným hlasem:,, Proč mi jako utíkáš?"
,,Říkal si že bych měla něco shodit tak shazuju..."
Myslela jsem si že se mnou pojede jenom kousek, ale on se rozhodl mě doprovodit až ke dveřím domu kde bydlím. Celou dobu co jsme byli v tramvaji dívala jsem se do země a zadržovala vodopády slz. Řekla jsem si že vystoupím už dvě zastávky před tou na které vystupuji obyčejně. Zvedla jsem se a šla ke dveřím tramvaje abych uprchla. Nato hned začal otec protestovat:,, NECHOĎ! BUDEŠ TADY! DVA MĚSÍCE TĚ NEUVIDIM TAK TADY BUĎ!"- táta a máma jsou totiž rozvedení, když byl debil(táta) ještě malej emigrovali do jiné země, a tem se teď po rozvodu s mámou vrátil a má tam práci. Řekla jsem si že mu tedy ač nerada dopřeji tu radost a dřepnu si na sedačku v tramvaji. Tramvaj dorazila na moji zastávku. Oba jsme beze slov vystoupili. Šla jsem tou nejrychlejší chůzí jakou jsem svedla. Pak mi idiot řekl:,, Můžeš mi vysvětlit proč mi utíkáš?!"- neodpovídala jsem.
,,Haló, slyšíš mě?!"- zaburácel.
,,Slyším, ale nemusím odpovídat!"
Pak nevím kdy se ode mě obrátil zády, ale přišla jsem ke dveřím domu, rychle otevřela dveře a vběhla do nich. Pak jsem po dvou schodech běžela do patra kde máme byt. Už když jsem vběhla do domu jsem začala cítit jak mě pálejí oči, a slzy stékají po tváři. Doběhla jsem ke dveřím našeho bytu, otevřela dveře pomocí klíčů. Doma seděla máma na pohovce a sledovala nějaký film. Tichounkým hláskem jsem pozdravila:,,Ahoj..."- hned na to nastal obrovský kolabs. Začala jsem strašně brečet. Máma okamžitě vypnula televizi, vyhrabala se z deky kterou byla přikrita a vyděšeně se zaptala:,, Co se ti stalo?"
,, Táta, my jsme se strašně pohádali! Já mu utekla!"
Pak mě máma objala, a říkala:,, To je idiot! Já mu napíšu..."
,,Ne, mami prosim nic mu nepiš!"- na to máma neodpovídala. Pak jsem zalezla do svého pokoje, tam si do ruky vzala pyžamo, do druhé magnetofon a album Marilyn Manson- Eat me, Drink me. V koupelně jsem si napustila vanu a zamkla se. Brečela jsem na okraji té bílé vany a ptala se:,, Proč? Proč? PROČ? Proč zrovna já?"...

Písnička kterou jsem si zpívala když jsem utíkala na zastávku. Zpívala jsem si jenom ten refrén.

S přáním všeho dobrého,
MarryManson
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Vanča Vanča | 22. dubna 2013 v 15:38 | Reagovat

krásny blog...:D :) :)

2 creative-picture creative-picture | 22. dubna 2013 v 15:57 | Reagovat

:)

3 navzdory-vsemu navzdory-vsemu | Web | 22. dubna 2013 v 16:01 | Reagovat

Nevím co přesně se u tebe děje, ale trochu mi přijde, že si moc na tmavé straně. Nepřijde ti občas, že se tím zbytečně trápíš? protože nic z toho očividně nedokážeš ovlivnit? Můj otec je taky debil, můžu ti o tom vyprávět ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama