Srdce je zrádná věc které je těžké porozumět...

Proč to trochu neurychlit?

7. dubna 2013 v 23:28 | MarryManson
Smrt... denně si říkám proč tady být když stejně každý jednou zemře? Proč si to tochu neurychlit? Nemám moc kamarádů, matika mi nejde... proč tady být když se mě všichni bojí? Všichni jsme předurčeni zemnřít. Věřím na život po životě, pak bych se mohla narodit jako někdo jiný. Jako někdo kdo bude mít spoustu kamarádů a perfektní život. Co takhle někdy skočit z mostu, hmm? Jen tak si letět vzduchem, pak dopadnout na tvrdý asflat po kterém jedou auta, s rozbitou hubou čekat až vás přejede... mám, nemám? Někdy mám nutkání to udělat. Odejít a už se nevrátit. Jsem moc hnusná a odporná pro tento svět... nesem pro ostatní moc dobrá. Oni jsou určitě ti dokonalí.
Proto jsem se rozhodla být psycholožkou. Chci pomáhat lidem kteří mají stejné problémy jako já. Lidé kteří mají chuť se na všechno vysrat. Co když se jí ale nestanu? Co když budu jako dospělá šedou myškou v kanceláři? Nebudu mít muže ani děti? Budu mít trápení na stejné úrovni jako teď?
Budeme se stěhovat... budeme se stěhovat tam kde mě lidé nepřijmou mezi sebe... mezi burany. Já už to městečko dobře znám, neznám tam nikoho kdo by aspoň trochu přemýšlel. Bojím se že tam zhloupnu... že budu jednou z těch fiflen jako jsou v tom městečku. Mám tam jednu kamarádku, je fajn, ale... no... nepálí jí to. Jezdím tam teď každý víkend... doslova cítím jak už mi měkne mozek. Nemyslím si o sobě že jsem bůhvíjaká, ale i přes to vím že mám trochu navrh než ostatní(kromě matiky). Furt ze sebe musim dělat někoho jinýho... nemůžu jen tak říct:,, Řežu se."- to bych pak ztratila všechny přátele. Musím si furt hrát na někoho jinýho, už mě to dost štve. Nehchci si pořát dokola na něco hrát... chci být svá, ale nejde to.
Jsme předurčeni zemřít...co to trochu urychlit :-( ?


MarryManson
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama